– Zapytania ofertowe w związku z realizacją projektu „Konwersja cyfrowa domów kultury” CZ.2

W związku z realizacją przez Zamawiającego projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, zgodnie z umową nr 60/2022/KCDK, zapraszamy wszystkie podmioty spełniające określone poniżej warunki do złożenia oferty:

NA SPRZĘT STUDYJNY

NA NAGŁOŚNIENIE WRAZ Z AKCESORIAMI