– Zaproszenie na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Powstanie styczniowe w oczach młodego pokolenia”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu plastycznego

„POWSTANIE STYCZNIOWE

W OCZACH MŁODEGO POKOLENIA”

organizowanym w ramach realizacji zadania projektowego
„Śladami Rocznic Historycznych – Powstanie Styczniowe”

wraz z opiekunami, rodzicami na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, połączone z wernisażem wystawy pokonkursowej.

16.06.2023 r.  (piątek) godz. 12.00

Hol GOKSIR w Witoni

ORGANIZATORZY:

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni
w partnerstwie z Biblioteką Publiczną Gminy Witonia i „Klubem Seniora +” w Witoni.