– Zaproszenie na Mszę Św. za Ojczyznę i pokój na świecie w 41. rocznicę 13 grudnia

Szanowni Państwo, w imieniu Pana Tadeusza Woźniaka Posła na Sejm RP, serdecznie zapraszam na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny i pokoju na świecie, jednocześnie będzie ona nawiązywała do tragicznej 41. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę 18 grudnia o godz. 12:00.  Po nabożeństwie zapraszamy do sali przy parafialnej na spotkanie wigilijne. Podzielimy się opłatkiem, będzie także gorąca kawa, herbata oraz poczęstunek. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności do 17.12.2022 r. w odpowiedzi na tę wiadomość lub pod numerem telefonu 518-75-44-88, ponieważ jest przyjęte w zwyczaju witać wszystkich przybyłych gości.

W tym trudnym czasie wierni powiatu kutnowskiego postanowili powrócić do tradycji „Solidarności” z czasów stanu wojennego i modlić się do Pana Boga w intencji Ojczyzny dodając intencję pokoju światowego, w każdą trzecią niedzielę miesiąca w Sanktuarium Matki Bożej Głogowieckiej, Pani Ziemi Kutnowskiej, w Głogowcu o godzinie 12:00. Uroczystości zostały wznowione po wybuchu i rozpoczęciu przez Rosję zbrodniczej inwazji na Ukrainę. Pierwsza msza w tych intencjach odbyła się w 20 marca, a w najbliższą niedzielę spotkamy się po raz dziesiąty.

Na wspólną modlitwę przyjeżdżają liczni goście, w tym przedstawiciele Sejmu i Senatu, samorządowcy szczebla wojewódzkiego, powiatowego i gminnego, działacze związków zawodowych, partii politycznych i organizacji społecznych, weterani i działacze opozycji antykomunistycznej, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji państwowych i samorządowych w tym szkół, OSP, KGW, poczty sztandarowe oraz wierni z wielu powiatów. 

Zapraszamy do wspólnej modlitwy, spotkajmy się w Głogowcu.

Z wyrazami szacunku

Janusz Kołodziejski

Dyrektor Biura Poselskiego

Posła Tadeusza Woźniaka

Tel. 518-75-44-88

E-mail: jkolodziejskipl@gmail.com

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...