– Zaproszenie na bezpłatne badanie mammograficzne

Zapraszamy mieszkanki gminy Witonia na bezpłatne badanie mammograficzne, które odbędzie się dnia 29 września 2023 roku w godzinach od 9-15. Mammobus będzie ustawiony przy Urzędzie Gminy w Witoni. Program skierowany jest do kobiet w wieku od 50 do 69 roku życia (w roku 2023 roczniki od 1954 do 1973), które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Kobietom spoza grupy refundowanej oferujemy badania odpłatnie w kwocie 120 zł. Badania są przeprowadzane z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego zarówno ze strony personelu jaki i pacjentek (obowiązkowa maseczka).