– Zaproszenie do Sanktuarium w Głogowcu

Dzień dobry,

wraz z Księdzem Piotrem Kalisiakiem proboszczem Parafii pw. św. Wojciecha i kustoszem Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu mam zaszczyt zaprosić do wspólnej modlitwy w trakcie Mszy Świętej w intencji Ojczyzny i pokoju na świecie, która zostanie odprawiona 19 lutego o godzinie 12:00 w Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu koło Kutna. 

         W obliczu tragicznych okoliczności związanych z napaścią Rosji na Ukrainę, wierni z powiatu kutnowskiego, Diecezji Łowickiej i różnych stron Polski zdecydowali się na powrót do tradycji „Solidarności” z czasów stanu wojennego i wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny. Obecnie dodajemy do niej jeszcze modlitwę o pokój na świecie. Te Msze Święte są odprawiane w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 12:00 w Sanktuarium Matki Bożej Głogowieckiej – Pani Ziemi Kutnowskiej i Matki Cierpiącego Narodu w Głogowcu, w gminie Kutno. Modlimy się już rok, pierwsza taka msza odbyła się 20 marca 2022 roku, a najbliższa będzie już dwunastą. W tych wspólnych modlitwach udział biorą politycy, samorządowcy wszystkich szczebli oraz przedstawiciele różnorakich wspólnot zawodowych, społecznych i innych. 

         Po zakończeniu nabożeństwa zapraszam do sali przy parafialnej, gdzie można będzie porozmawiać i skosztować gorącej kawy, herbaty oraz poczęstunku. Proszę o potwierdzenie swojej obecności do 18 lutego 2023 roku poprzez odpowiedź na to zaproszenie lub kontakt pod numerem telefonu 518-75-44-88 (Janusz Kołodziejski, Dyrektor Biura).

Pozdrawiam

Tadeusz Woźniak 

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Tel. 604-238-073

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...