– Zapraszamy na rekonstrukcję historyczną z okazji 160. rocznicy powstania styczniowego

Serdecznie zapraszamy na

REKONSTRUKCJĘ HISTORYCZNĄ

„POWSTANIE STYCZNIOWE – ZWYCIĘSTWO DUCHA”
   W 160. ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO

5 listopada 2023 r.

godz. 11.45 – 14.45

ul. Północna (teren za Urzędem Gminy Witonia)

Program:

11:45 – Korowód z udziałem mieszkańców, gości w strojach z okresu powstania styczniowego – zbiórka ul. Szkolna 4

12:00 -13:00 – Msza św. w kościele parafialnym

13:15 – 13:30 – Powitanie przybyłych gości, uczestników, przemówienia

13:30 -14:30 – Inscenizacja bitwy powstańczej „Powstanie styczniowe – zwycięstwo ducha”    

14:30 – 14:45 – Zakończenie

ORGANIZATORZY:

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni

w partnerstwie z Biblioteką Publiczną Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego i „Klubem Seniora +” w Witoni

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...