– Zapraszamy na rekonstrukcję historyczną z okazji 160. rocznicy powstania styczniowego

Serdecznie zapraszamy na

REKONSTRUKCJĘ HISTORYCZNĄ

„POWSTANIE STYCZNIOWE – ZWYCIĘSTWO DUCHA”
   W 160. ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO

5 listopada 2023 r.

godz. 11.45 – 14.45

ul. Północna (teren za Urzędem Gminy Witonia)

Program:

11:45 – Korowód z udziałem mieszkańców, gości w strojach z okresu powstania styczniowego – zbiórka ul. Szkolna 4

12:00 -13:00 – Msza św. w kościele parafialnym

13:15 – 13:30 – Powitanie przybyłych gości, uczestników, przemówienia

13:30 -14:30 – Inscenizacja bitwy powstańczej „Powstanie styczniowe – zwycięstwo ducha”

14:30 – 14:45 – Zakończenie

ORGANIZATORZY:

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni

w partnerstwie z Biblioteką Publiczną Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego i „Klubem Seniora +” w Witoni