– Zapraszamy na Dożynki Gminno – Parafialne

4 WRZEŚNIA 2022

Program uroczystości:

12:00 – Msza Święta w kościele parafialnym

Teren przy Szkole Podstawowej w Witoni:

13:30 – Powitanie, część obrzędowa

14:00 – Część artystyczna:

  • Orkiestra Dęta OSP Witonia
  • Łęczyckie Zespoły Taneczne z „Arti Katherina Dance Studio”
  • Zespół Śpiewaczy „Witonianki”
  • Kapela Folklorystyczna „Ozorkowianie”
  • Młodzieżowe i Dziecięce Zespoły Wokalno – Taneczne
    działające przy GOKSiR w Witoni „Mirabelki”, „Witonianki”, „ECHO”

16:30 – 18:00 – Występ zespołu „FOX”

18:00 – 20:00 – Występ zespołu „LenArt”

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...