– Zapraszamy do Gledzianówka

Otwarcie Pszczelarskiego Centrum Edukacyjnego już niebawem …

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie

„PSZCZELARSKIEGO CENTRUM EDUKACYJNEGO GLEDZIANÓWEK” w dniu 14 sierpnia 2022 r. (niedziela)

Miejsce: PARK w GLEDZIANÓWKU

Program:

14.00 – powitanie gości wraz z prezentacją ścieżki edukacyjnej

14.30 – uroczyste przecięcie wstęgi, poświęcenie obiektu

14.45 – rozstrzygnięcie konkursu na logo „Pszczelarskiego Centrum Edukacyjnego Gledzianówek” , wręczenie nagród

15.00-21.00 – ZABAWA TANECZNA Z ZESPOŁEM „DUO DANCE”

Ponadto:

– możliwość zakupu lokalnego miodu

– grill dla zwiedzających

– pieczenie chleba i pizzy

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...