– Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2022

Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna Gminy Witonia  jest również w 2022 roku,  beneficjentem Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0”. Program ten szczególny nacisk kładzie na zwiększenie oferty bibliotecznej o stały napływ nowości wydawniczych.

W ramach dotacji celowej nasza biblioteka otrzymała kwotę 3.200,00 zł. Zostanie ona wydatkowana na zakup nowości książkowych, które przekażemy do użytku naszym czytelnikom. Zakup  dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zadanie: Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0

Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach... Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza! Więcej informacji w aktualnościach...