– Finał trzeciej edycji akcji czytelniczej „Mała książka – Wielki człowiek”

W Bibliotece Publicznej Gminy Witonia dobiegła końca trzecia edycja kampanii czytelniczej „Mała książka – Wielki człowiek”. Pomysłodawcą projektu, w którym bierze udział nasza Biblioteka jest Instytut Książki. Od października 2021 roku dzieci z roczników 2015-2018, które przystąpiły do akcji wypożyczały książki i zbierały naklejki na „Karcie Małego Czytelnika”.

Jednocześnie informujemy, że akcja czytelnicza „Mała książka – Wielki człowiek” będzie kontynuowana w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia od września 2022 roku.

W dniu 08.07.2022 roku pamiątkowy dyplom i pakiet upominkowy odebrała Alicja. Gratulujemy wytrwałości i dziękujemy, że z najbliższymi postanowiła poświęcić czas na wspólne czytanie a tym samym mogła  przeżyć niejedną, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką.

Zestaw upominkowy dla finalistki trzeciej edycji akcji czytelniczej „Mała książka – Wielki człowiek”
Finalistka trzeciej edycji akcji czytelniczej „Mała książka – Wielki człowiek”
Zestaw upominkowy dla finalistki trzeciej edycji akcji czytelniczej „Mała książka – Wielki człowiek”
Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...