– Województwo Łódzkie Ogrodem Polski

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na warsztaty mieszkańców Gminy Witonia realizowanych w ramach projektu ,,Województwo Polskie Ogrodem Polski”. Warsztaty poszerzą wiedzę z zakresu roli drzew i lasów w życiu człowieka, poprowadzi je dr hab. Radosław Włodarczyk. Każdy z uczestników spotkania będzie miał okazję samodzielnie wykonać konstrukcję ,Zielonej Ściany’ pod okiem Emilii Dypczyńskiej-Banach. Warsztaty będą realizowane 4 października 2022r. (wtorek) o godz. 17.00 w sali OSP w Witoni (wejście od strony poczty). Link do rejestracji uczestników https://spotkania.gmsynergy.com.pl/

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...