W dniu 19.06.2026r., uczestnicy Klubu Samopomocy “Stara Szkoła” odwiedzili stolicę.
Klubowicze zwiedzili Stare Miasto, zapoznając się z jego historią. Odwiedzili grób Nieznanego Żołnierza. Nie mogło zabraknąć oczywiście Kolumny Zygmunta oraz pomnika Syrenki.
Zwiedziliśmy Zamek Królewski poznając jego ciekawą historię. Pani przewodnik opowiedziała jak powstawały prace przy odbudowie zamku. Następnie zwiedziliśmy przepiękny ogród zamkowy.
Po wszystkim wszyscy byli bardzo zmęczeni ale bardzo zadowoleni.















































