– Wakacyjne konkursy! Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza!

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy w przeróżnych zakątkach świata, naszego kraju i najbliższej okolicy, także w domowym zaciszu. To może być również dobry moment na wykorzystanie swojego talentu, wyobraźni i pomysłowości.

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wakacyjnych konkursach. Proponujemy:

– konkurs plastyczny  „POCZTÓWKA Z WAKACJI”,

– konkurs fotograficzny „Z KSIĄŻKĄ NA WAKACJACH”.

Regulaminy konkursów w załączeniu. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na nr tel. (24) 356 47 16 lub przychodząc do biblioteki.

Zachęcamy do stworzenia fantastycznych dzieł przedstawiających Wasze wakacje.

Czekamy na nie z niecierpliwością!

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...