– W Kutnie ruszył punkt paszportowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności z dniem 23 stycznia 2023r. na terenie Powiatu Kutnowskiego uruchomiono punkt dedykowany realizacji zadań paszportowych.

            Punkt mieści się w Urzędzie Miasta Kutno przy Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego 18, na pierwszej kondygnacji w pokoju 146, czynny w dni robocze w godz. od 8.00 do 15.00.

            W punkcie będzie prowadzona kompleksowa obsługa paszportowa. Będą przyjmowane wnioski o wydanie dokumentu i wydawane paszporty.


            Aby wyrobić dokument należy przyjść z dowodem osobistym lub obecnym paszportem, zabrać ze sobą aktualne zdjęcie, dokonać płatności w urzędzie
i wypełnić wniosek. Wniosek można wypełnić w punkcie na tablecie. Zapłacić będziemy mogli kartą. Czas oczekiwania na nowy paszport oscyluje w granicach od dwóch do trzech tygodni.

Dodatkowe informacje będzie można uzyskać pod numerem tel. 24 253-11-46

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...