– Utrudnienia na drodze Witonia – Olesice

WS. REMONTU DROGI POWIATOWEJ NR 2503E

I UTRUDNIEŃ SPOWODOWANYCH

REALIZOWANĄ INWESTYCJĄ

W DNIACH 25.09.2023 r. – 29.09.2023 r.

ZAMKNIĘCIE DROGI NASTĄPI W DNIACH:

1. 25.09.2023 r. Odcinek od Olesic do Witoni (do przejazdu kolejowego) od 8.00 do 16.00
  2. 26.09.2023 r. Odcinek od Olesic do Witoni (do przejazdu kolejowego) od 8.00 do 16.00
  3. 27.09.2023 r. Odcinek od Olesic do posesji w Witoni przy ul Głównej nr 22 od 8.00 do 16.00
  4. 28.09.2023 r. Odcinek od Olesic do posesji w Witoni przy ul Głównej nr 22 od 8.00 do 16.00
  5. 29.09.2023 r. Odcinek od Olesic do posesji w Witoni przy ul Głównej nr 22 od 8.00 do 16.00