– Utrudnienia na drodze Witonia – Olesice

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

GMINY WITONIA

WS. REMONTU DROGI POWIATOWEJ NR 2503E

I UTRUDNIEŃ SPOWODOWANYCH

REALIZOWANĄ INWESTYCJĄ

W DNIACH 25.09.2023 r. – 29.09.2023 r.

ZAMKNIĘCIE DROGI NASTĄPI W DNIACH:

  1. 25.09.2023 r. Odcinek od Olesic do Witoni (do przejazdu kolejowego) od 8.00 do 16.00
  2. 26.09.2023 r. Odcinek od Olesic do Witoni (do przejazdu kolejowego) od 8.00 do 16.00
  3. 27.09.2023 r. Odcinek od Olesic do posesji w Witoni przy ul Głównej nr 22 od 8.00 do 16.00
  4. 28.09.2023 r. Odcinek od Olesic do posesji w Witoni przy ul Głównej nr 22 od 8.00 do 16.00
  5. 29.09.2023 r. Odcinek od Olesic do posesji w Witoni przy ul Głównej nr 22 od 8.00 do 16.00
Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...