– Uroczyste podpisanie umowy o pozyskaniu środków na renowację zbiornika wodnego w Nędzerzewie

W dniu 4 kwietnia 2024 r. w Łodzi odbyło się uroczyste podpisanie umowy o przyznaniu pomocy, która umożliwia pozyskanie środków na renowację zbiornika wodnego w Nędzerzewie. Planowane prace przede wszystkim będą miały na celu poprawę zdolności retencyjnych wód powierzchniowych.

Podpisanie tej umowy to kolejny krok w stronę zapewnienia mieszkańcom gminy stabilnego i bezpiecznego dostępu do wody, a także zapewnienie ochrony środowiska naturalnego.

Naszą gminę reprezentowali:

Pan Wójt – Mirosław Włodarczyk

Pani Skarbnik – Wioletta Baraniak

Samorząd Województwa Łódzkiego reprezentowali:

Pan Wicemarszałek Zbigniew Ziemba

Pan Andrzej Górczyński – Członek Zarządu Województwa Łódzkiego