– Tak świętowaliśmy Dzień Samorządowca

Z okazji Dnia Samorządowca, który przypada na 27 maja, uczestnicy Klubu Seniora + w Witoni złożyli życzenia pracownikom Urzędu Gminy. Oprócz miłych słów i cukierków pracownicy Urzędu otrzymali nietuzinkowe niespodzianki, między innymi : wycieczkę z przewodnikiem dookoła Urzędu Gminy, spacer na wierzę widokową, przejazd windą, rozgrywkę w chińczyka z Klubowiczami, godzinny trening na orbitreku.

Wszystkim Samorządowcom życzymy samych sukcesów w pracy i życiu osobistym.

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.