– Szczepienie lisów akcja jesienna 2023

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kutnie informuj, że w dniach pomiędzy 21 września a 3 października 2023 roku na terenie powiatu kutnowskiego i łęczyckiego odbędzie się wiosenna akcja szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie, która polegać będzie na zrzuceniu z samolotów przynęt zwierających szczepionkę doustną.
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kutnie w załączeniu przekazuje Komunikat Łódzkiego Wojewódzkiego lekarza Weterynarii dotyczący przedmiotowej sprawy.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...