– Święto Niepodległości w Witoni

W dniu 11 listopada 2022 r. w Kościele pw. św. Katarzyny w Witoni została odprawiona uroczysta msza święta za Ojczyznę w 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Następnie, uczestnicy mszy w asyście pocztów sztandarowych udali się na cmentarz parafialny. Wójt Gminy Witonia Mirosław Włodarczyk, Przewodniczący Rady Gminy Witonia Dariusz Kowalczyk, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Witoni Ilona Jędrzejczak, Dyrektor GOK,SiR Magdalena Kluska oraz ks. proboszcz Bogdan Skóra złożyli kwiaty i zapalili symboliczne znicze na pomniku żołnierzy poległych w II wojnie światowej.
Galeria zdjęć.

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...