– Święto Niepodległości w Witoni

W dniu 11 listopada 2022 r. w Kościele pw. św. Katarzyny w Witoni została odprawiona uroczysta msza święta za Ojczyznę w 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Następnie, uczestnicy mszy w asyście pocztów sztandarowych udali się na cmentarz parafialny. Wójt Gminy Witonia Mirosław Włodarczyk, Przewodniczący Rady Gminy Witonia Dariusz Kowalczyk, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Witoni Ilona Jędrzejczak, Dyrektor GOK,SiR Magdalena Kluska oraz ks. proboszcz Bogdan Skóra złożyli kwiaty i zapalili symboliczne znicze na pomniku żołnierzy poległych w II wojnie światowej.
Galeria zdjęć.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...