– Święta Trzech Króli

W dniu 6 stycznia 2024 r. w kościele parafialnym w Witoni, Ksiądz Proboszcz Bogdan Skóra odprawił uroczystą mszę świętą z okazji Święta Trzech Króli.
W czasie mszy świętej kolędy śpiewali przedstawiciele Urzędu Gminy i jednostek podległych, radni, oraz członkowie stowarzyszeń:

Wójt Gminy Witonia wraz z pracownikami Urzędu Gminy – „A wczora z wieczora”
Przedstawiciele Radnych Gminy Witonia – „Gdy się Chrystus rodzi”
Zespół Śpiewaczy „Witonianki” – „Wśród nocnej ciszy”
Dziecięcy Zespół Wokalno -Taneczny „Witonianki” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni – „W drodze do stajenki”
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Witoni – „Świeć gwiazdeczko mała świeć”,
Klub Seniora + –  „Do szopy”
Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Witońskiej – „Jezus Malusieńki”
KGW Romartów – „Mędrcy Świata”
KGW Anusin – „Szła kolęda na grudniową”

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...