– Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – odwołane !

W związku z ostrzeżeniami meteorologicznymi dotyczącymi fali upałów i mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo Biblioteka Publiczna Gminy Witonia odwołuje spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia i Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie miłośników literackich dyskusji, które odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 22.07.2022 r., o godz. 16:00 w czytelni Biblioteki.

Tematem spotkania będzie książka Kingi Choszcz i Radosława „Chopin” Siudy pt. „Prowadził nas los”.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...