– Quest poświęcony Ignacemu Kamińskiemu – pospaceruj ulicami Witoni albo zagraj bez wychodzenia z domu

Tak jak informowaliśmy wcześniej, premiera mobilnego questu poświęconego Ignacemu Kamińskiemu nie była jednorazowym wydarzeniem – QUEST jest dostępny dla wszystkich przez najbliższy rok (do 30.11.2024 r.). Warunkiem jest zainstalowanie na telefonie aplikacji ActionTrack oraz zeskanowanie kodu QR dostępnego na stronie Urzędu Gminy w Witoni sekcja biblioteka https://gminawitonia.pl/biblioteka-publiczna/ a także na drzwiach biblioteki.

Quest jest również dostępny w wersji „kanapowej” na kodzie QR FLOW, w której będzie można zagrać nie wychodząc z domu.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w premierze questu. Okazało się, że to, co zaproponowaliśmy jest interesujące dla wszystkich, również dla młodzieży.

Za stworzenie gry odpowiedzialna jest Fundacja Good Culture.

Przypominamy, że quest poświęcony Ignacemu Kamińskiemu jest częścią projektu
pn. Genialny samouk – Ignacy Kamiński, lokalny patriota, znakomity rzeźbiarz i urodzony gawędziarz realizowanego dzięki dofinansowaniu w ramach programu dotacyjnego „Patriotyzm Jutra” ze środków finansowych Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Wyżej wymienione materiały zostaną udostępnione na wolnej licencji CC BY.

Instrukcja ActionTrack

Regulamin questu poświęconego Ignacemu Kamińskiemu WERSJA MOBILNA

KOD QR

Regulamin questu poświęconego Ignacemu Kamińskiemu WERSJA KANAPOWA

KOD QR

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...