– PRZERWA W DOSTAWIE WODY

URZĄD GMINY W WITONI INFORMUJE

IŻ W DNIU 22.09.2023 R.

W GODZINACH OD 9.00 DO 13.00

MOŻE NASTĄPIĆ PRZERWA W DOSTAWIE WODY W MIEJSCOWOŚCIACH GLEDZIANÓWEK, GLEDZIANÓW

 W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM AWARII NA SIECI WODOCIĄGOWEJ

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...