– Posiedzenie sesji Rady Gminy Witonia

Zapraszam na posiedzenie sesji Rady Gminy Witonia, które odbędzie się

w dniu 9 grudnia 2022 r. o godzinie 9-tej w Urzędzie Gminy w Witoni

ul. Starzyńskiego 6 (sala USC).

Porządek posiedzenia:

1.  Otwarcie sesji Rady Gminy.
2.  Stwierdzenie prawomocności obrad.
3.  Przyjęcie porządku obrad.
4.   Podjęcie uchwały w sprawie stawek podatku od środków transportowych na 2023 rok
     na terenie gminy Witonia.

Przewodniczący Rady Gminy Witonia

Dariusz Kowalczyk