– Ponad 10 mln złotych dla Gminy Witonia na inwestycje w ramach II Edycji  Rządowego Funduszu Polski Ład

W dniu 30 maja w Urzędzie Miejskim w Łęczycy odbyło się uroczyste wręczenie promes na inwestycje w ramach II Edycji  Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych. Dzięki tym środkom w Gminie Witonia zostanie wybudowana stacja uzdatniania wody w miejscowości Michały oraz zostaną  przebudowane i wyremontowane odcinki dróg Gajew-Romartów oraz około 3,5 km dróg w Kucharach.

W imieniu mieszkańców Gminy Witonia dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do otrzymania tak dużego wsparcia. Przede wszystkim pragniemy podziękować Panu Przemysławowi Błaszczykowi- senatorowi RP, Markowi Matuszewskiemu – posłowi RP,  Remigiuszowi Ślipcowi – dyrektorowi ds. rozwoju relacji społecznych oraz komisji oceniającej przy Prezesie Rady Ministrów.

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.