– Ostatnia sesja Rady Gminy w kadencji 2018 – 2023

W dniu 24.04.2024 r. odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy Witonia w kadencji 2018 – 2023. Spotkanie to było okolicznością na podsumowanie prac w mijającej kadencji oraz na wręczenie pamiątkowych kuferków  wraz ze zdjęciami i dyplomami.

Zakończenie tego okresu pracy rady nie oznacza końca zaangażowania – wręcz przeciwnie, to moment, w którym patrzymy w przyszłość z nadzieją i gotowością do dalszego wspólnego działania na rzecz dobra naszej społeczności.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.