– Ogłoszenie dla osób, które utraciły pracę w okresie do 6 miesięcy

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do wzięcia udziału w projekcie, który ma na celu zwiększenie aktywności zawodowej u osób z woj. łódzkiego poprzez poprawę zdolności adaptacyjnych do zmian zachodzących w gospodarce w ramach działań typu outplacement.

Kto może wziąć udział w projekcie?

Osoby, które z przyczyn niedotyczących pracownika utraciły pracę w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu, osób przewidzianych do zwolnienia lub zagrożenia zwolnieniem, poprzez umożliwienia im założenia własnej działalności gospodarczej.

Co oferuje się w ramach powyższego projektu?

-wysoką jakość usług szkoleniowych dostępnych na etapie poprzedzającym założenie działalności gospodarczej

-stypendium szkoleniowe

-bezzwrotne wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej przyznawane w formie stawki jednostkowej w wysokości 23 050,00 zł

-wsparcie finansowe (pomostowe) służące pokrycie bieżących wydatków w wysokości 2 000,00 zł przez pierwszy rok prowadzenia działalności gospodarczej

W przypadku pytań proszę kontaktować się pod numerem telefonu 42 208 92 15 lub na email: dobrykurs@larr.pl

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...