– Obchody Dnia Strażaka 2024 w gminie Witonia

W dniu 3 maja 2024 roku w Witoni odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka.

Rozpoczęły się mszą świętą polową na Placu Witolda Zglenickiego, którą celebrował proboszcz tutejszej parafii ksiądz Bogdan Skóra, a oprawę muzyczną zapewniła orkiestra dęta OSP.

Po części oficjalnej odbył się pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu strażaków z jednostki OSP w Witoni. Dla uczestników druhowie przygotowali smaczne posiłki, a na najmłodszych czekały drobne upominki, zabawy i strażacki dmuchaniec.

Wręczone zostały również odznaczenia zasłużonym druhom z jednostek OSP gminy Witonia

Poniżej przedstawiamy fotorelacje z tego wydarzenia, a po więcej zdjęć zapraszamy na Facebooka naszej gminy: https://www.facebook.com/GminaWitonia