– Nowe zasady wypełniania wniosków obszarowych

Szanowni Państwo!

W roku 2023 będą obowiązywać nowe zasady wypełniania wniosków obszarowych. Zapraszam na szkolenia, które odbędą się na terenie Gminy Witonia tak abyście Państwo się przygotowali do wypełniania wniosków i mogli skorzystać z jak najwyższych dopłat.

Ja, jako pracownik ŁODR będę dyżurowała w Urzędzie Gminy w Witoni codziennie od 15 marca do 15 maja 2023 w godzinach 8-15.30. Tak jak rok temu zapraszam do zapisów na konkretną datę i godzinę w celu wypełnienia wniosku – tak aby nie tworzyły się kolejki.

Poniżej harmonogram szkoleń:

OSP Anusin – 20 luty 2023 godzina 10.00