– Nowe zasady wypełniania wniosków obszarowych

Szanowni Państwo!

W roku 2023 będą obowiązywać nowe zasady wypełniania wniosków obszarowych. Zapraszam na szkolenia, które odbędą się na terenie Gminy Witonia tak abyście Państwo się przygotowali do wypełniania wniosków i mogli skorzystać z jak najwyższych dopłat.

Ja, jako pracownik ŁODR będę dyżurowała w Urzędzie Gminy w Witoni codziennie od 15 marca do 15 maja 2023 w godzinach 8-15.30. Tak jak rok temu zapraszam do zapisów na konkretną datę i godzinę w celu wypełnienia wniosku – tak aby nie tworzyły się kolejki.

Poniżej harmonogram szkoleń:

OSP Anusin – 20 luty 2023 godzina 10.00

OSP Szamów – 20 luty 2023 godzina 13.00

OSP Gledzianówek – 27 luty 2023 godzina 10.00

OSP Kuchary – 27 luty 2023 godzina 13.00

OSP Romartów – 6 marca 2023 godzina 10.00

Beata Kurzyńska

tel.517738865

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...