– „Nasza prywatna gra” Magdalena Zimniak

Koszmar się zaczyna, a skrywane tajemnice wychodzą na wierzch?

Bianka odwiedza rodzinny Nasielsk, gdzie rozmawia ze starymi znajomymi i idzie na grób matki. Wieczorem prowadzi zajęcia w warszawskiej szkole językowej, ale nie wraca do domu. Odzyskuje przytomność w ciasnym piwnicznym pomieszczeniu. Za jej porwaniem stoi ktoś skryty za groteskową maską.

Mąż i ojciec Bianki zawiadamiają policję i próbują działać na własną rękę. Bezskutecznie.

Czy to przeszłość daje o sobie znać? Czy jest jeszcze szansa dla Bianki i jej rodziny?

Magdalena Zimniak zabiera nas do świata przesyconego strachem i nagłymi zwrotami akcji?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nasza-prywatna-gra-magdalena-zimniak-p-1781690.html?q=nasza+prywatna+gra&sgtype=prodonecol