– „Nadzieja w spiżarni ukryta” Joanna Jax Magdalena Witkiewicz

Jeśli szukasz niezwykłej historii o tym, co w życiu jest naprawdę ważne, książka „Nadzieja w spiżarni ukryta” autorstwa Joanny Jax i Magdaleny Witkiewicz to pozycja idealna dla Ciebie! Ta oryginalna powieść to dwie przenikające się opowieści o wyjątkowych kobietach.

Łucja jest młodą mężatką, którą zaczyna przytłaczać pęd współczesnego świata – niekończąca się praca sprawia, że nie ma czasu na odpoczynek czy męża. Okazuje się jednak, że dziewczyna musi zwolnić. To wtedy odkrywa uroki swojego domu na wsi i nawiązuje relacje z sąsiadami.

Czytelnicy poznają jednocześnie Filipinę Płaskowicką, młodą nauczycielkę żyjącą w XIX wieku. Mimo niełatwego życia poświęca wiele, by zapewnić innym dobre życie. Walczy o swoje ideały i przede wszystkim o kobiety, m.in. poprzez założenie pierwszego w Polsce Koła Gospodyń Wiejskich.

Co łączy dwie kobiety? Czy odnajdą swoje przeznaczenie?

„Nadzieja w spiżarni ukryta” to magiczna opowieść o dwóch kobietach, które szukają swojej drogi w życiu. Książka w wyjątkowy sposób wciąga czytelnika w swój piękny świat, sprawiając, że z zapartym tchem śledzi on losy Łucji i Filipiny aż do ostatnich stron.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...