– Nabór na staż dla osób z niepełnosprawnością

Towarzystwo Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w projekcie WiP: Wsparcie i promocja zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Jest to trzecia edycja tego projektu, który ma na celu aktywizację bądź powrót na rynek pracy osób z niepełnosprawnością.

Udział w projekcie umożliwia podniesienie swoich kompetencji zawodowych potrzebnych na rynku pracy a nawet zdobyciu zawodu.

Poszukiwane są osoby:

• Z orzeczoną niepełnosprawnością
  • Zamieszkałe na terenie woj. łódzkiego
  • W wieku 18-64 lata
  • Nieaktywne zawodowo
  • Niepobierające świadczeń emerytalnych

Po więcej informacji można kontaktować się pod numerem telefonu lub mailowo:

• 42 616 06 20 wew. 1179
  • anna.kwasniewska@tpn.org.pl