– „Międzypokoleniowe Studio cyfrowe (MSC) przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni”

W trakcie realizacji jest projekt Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni Konwersja cyfrowa domów kultury, dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

Głównymi założeniami projektu grantowego pn. „Międzypokoleniowe Studio cyfrowe (MSC) przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni” był zakup sprzętu do działań cyfrowych, zakup oprogramowania, a także wzbogacenie potencjału wiedzy dotyczącej cyfryzacji kadry jednostki poprzez bogatą ofertę szkoleniową oferowaną przez Narodowe Centrum Kultury, a także szkolenia wewnętrzne.

Z przyznanego grantu w wysokości 164 000 zł zakupiono:

Film prezentujący MSC oraz sprzęt: https://youtu.be/PnSODPz-Xy4

Sprzęt komputerowy wraz z akcesoriami: Tablet Apple , Monitor komputerowy LG, Jednostka komputerowa, Telebim, Sandberg, Monitory

Sprzęt studyjny: Shure Mv7 S, Ketron SD90, TC Helicon, AKG C1000S MK4 IV mikrofon pojemnościowy

Nagłośnienie wraz z akcesoriami: POL-AUDIO DJT, SHURE BLX14E/P31, ALLEN&HEATH SQ-5 mikser cyfrowy

Oświetlenie z akcesoriami: Evolights, Light4ME, Stand4me, Evolights Smooth, Chromateq Club, Cable4ME

Cyfrowy aparat fotograficzny z obiektywem wraz z akcesoriami: Aparat cyfrowy
z akcesoriami (Lumix G6), Statyw, Lampa pierścieniowa, Lampa studyjna, Rode Microphones

Oprogramowanie: Steinberg cubase, FL Studio, Corel Draw, Movavi Video Editor

Szkolenia: kurs fotograficzny dla początkujących, szkolenie z edycji dźwięku, kurs z wideo streamingu

Środki z grantu zostały wykorzystane w 99,99%.

GOKSiR doposażony został w nowoczesny sprzęt cyfrowy oraz niezbędne oprogramowania i licencje. Po rozbudowie stał się miejscem innowacyjnym i nowoczesnym, które rozwija się pod każdym względem.

Autor: GOKSIR w Witoni

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...