– „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”

Z ogromną radością informujemy, że udało nam się pozyskać dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury wysokości 164 000 zł, w ramach programu „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”.

Zgłoszony przez nas projekt grantowy o nazwie „Międzypokoleniowe Studio Cyfrowe (MSC) przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni” pozwoli nam rozwinąć nasze umiejętności oraz poszerzyć kompetencje i bazę sprzętową niezbędne do prowadzenia i rozwijania naszych działań w sposób cyfrowy.

Projekt grantowy Międzypokoleniowe Studio Cyfrowe (MSC) przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni pozwoli pozyskać, rozwinąć i poszerzyć kompetencje cyfrowe nie tylko pracowników GOKSiR, ale przede wszystkim poszerzy wiedzę, ugruntuje i udoskonali nabyte dotąd umiejętności cyfrowe mieszkańców Gminy Witonia począwszy od dzieci, młodzież po osoby starsze, a także rozbudzi i rozwinie ich zainteresowania artystyczne.

Czeka nas udział w wielu szkoleniach, a GOKSiR doposażony zostanie w nowoczesny sprzęt cyfrowy oraz niezbędne oprogramowania i licencje. Zadbamy o to, by dom kultury po rozbudowie był miejscem innowacyjnym i nowoczesnym, które rozwija się pod każdym względem.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...