– Konta bankowe dla osób posiadających przyznane świadczenia z GOPS

​Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Witoni informuje, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju, osoby posiadające przyznane świadczenia z GOPS wypłacane w gotówce proszone są o zmianę tej realizacji na wypłaty realizowane na rachunek bankowy.W związku z powyższym należy wypełnić oświadczenie i przekazać je do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Witoni:

  • osobiście, wrzucając do pudełka na dokumenty, znajdującego się w budynku GOPS,
  • przesyłając skan poprzez Emp@tię lub mailem na adres gops@gminawitonia.pl,
  • przesyłając za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres GOPS.

Oświadczenie jest tylko wzorem i można je przepisać i przekazać do GOPS z własnoręcznym
podpisem.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...