– Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024

Zapraszamy do udziału w XLV edycji konkursu recytatorskiego dla dzieci i młodzieży  im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem”.

Tematyka tegorocznej edycji konkursu ma „skierować uwagę uczestników w stronę utworów, których tematem przewodnim będzie empatia, życzliwość, szacunek i dobroć. Ma zachęcić do recytowania wierszy i fragmentów prozy inspirujących do tworzenia więzi międzyludzkich, dostrzegania potrzeb innych oraz doceniania korzyści, jakie osiągamy, wspierając się nawzajem”.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych w wieku 7-15 lat.  Szkolne eliminacje gminnego etapu konkursu  zaplanowano w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego w dniu 25 kwietnia 2024 r.

Kolejne etapy konkursu:

– powiatowy,  w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej  w Łęczycy –  23 maja 2024 r.;

– finał, w Książnicy Płockiej – 08 czerwca 2024 r.

W załączeniu: regulamin konkursu, oświadczenie, karta zgłoszenia.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...