– „Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, ale nie każdy o tym pamięta…”

Czerwiec to taki miesiąc, kiedy dzieci pomagają dorosłym przypomnieć sobie, co znaczy być szczęśliwym dzieckiem i zawsze mieć serce dziecka? „Pozostać dzieckiem to znaczy być kimś wyjątkowym. Kimś, kto jest wrażliwy i widzi więcej niż dorośli”.

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaakcentowała ten wyjątkowy czas obdarowując  odwiedzających  bibliotekę słodkością i życząc, aby w każdym z nas pozostała cząstka dziecka, bo „dziecko w dorosłym jest niezbędne”.

Słodki upominek

Źródło: Biblioteka Publiczna Gminy Witonia