– „Kącik Tradycji Pokoleń” zaprasza…

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza do „Kącika Tradycji Pokoleń”. To miejsce, w którym prezentujemy dokonania osób wyjątkowych, rozwijających własne zainteresowania i talenty a tym samym tworzące historię naszej  małej Ojczyzny – gminy Witonia.

Prezentowane i  zgromadzone przedmioty pomagają uzmysłowić nam jak wielka jest różnorodność i bogactwo wytworów myśli i rąk naszych przodków, a także osób, które obecnie tworzą lokalną historię, w tym kulturę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich talentów i pasji w ramach wystawy tworzącej „Kącik Tradycji Pokoleń”.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 24 356 47 16 a także na miejscu w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Witonia.

Zapraszamy!

„Kącik Tradycji Pokoleń”
Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...