– Już wkrótce Święto Miodu w Gminie Witonia

Program:

12:00 – Msza Święta

13:30 – Część oficjalna

14. 00 – Część artystyczna:

  • Orkiestra Dęta OSP Witonia
  • Łęczyckie Zespoły Taneczne z „Arti Katherina Dance Studio”
  • Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Witoni
  • Zespół ludowy „Witonianki”
  • Dzieci i młodzież z GOKSiR w Witoni („Witonianki”, „Mirabelki”, „Echo”)

16:00Wokalistka Ewa Olczak

18.00 – Zespół „Kristars”

20.00 – Zakończenie

ZAPRASZAMY

Back to top
Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne