– Już wkrótce bo w połowie grudnia zostanie oddany do użytku zbiornik wodny w Gledzianówku, który w ostatnim czasie  został poddany procesowi renowacji

Zakres prac renowacyjnych obejmował usunięcie roślinności korzeniącej się w dnie i na skarpach zbiornika, odmulenie, wykonanie umocnień brzegowych, profilowanie skarp oraz zagospodarowanie terenu przyległego bezpośrednio do zbiornika poprzez obsianie trawą.

Całkowita wartość zadania to 127.305,00zł. Inwestycja zostanie dofinansowana w formie dotacji celowej w wysokości 99.132,40 zł przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego .

12 grudnia 2022r. po przeprowadzeniu prac renowacyjnych został oddany do użytku zbiornik wodny w Gledzianówku.