– „Jak ja jej nie kochałem” Marlena Semczyszyn

„Bogaty złodziej. Samotnik. Oczytany drań. Bezpardonowy intelektualista.

Zwyczajna dziewczyna. Krucha i silna. Wiejska dusza. Stworzona dla muzyki.

Irytujący przypadek kpi z ich życiowych wartości.

Wzajemna niechęć i wewnętrzna walka z samym sobą ostatecznie prowadzi ich do miejsca pełnego zaskakujących uczuć i emocji. Do melodii zdarzeń swoje nuty dopisują ci, którzy ich kochali i nienawidzili.

Krótka chwila, moment i wszystko się zmieniło. Ona zgubiła, on znalazł… więcej niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić.”

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/jak-ja-jej-nie-kochalem-marlena-semczyszyn-p-1518801.html?q=jak+ja+jej+nie+kocha%b3em&sgtype=prodonecol