– Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych

Coal and the hands of a miner, Concept, the rising price of coal, Hard mining and industrial work

Szanowni Państwo!

informujemy, iż wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstwa domowego dostępny jest w Urzędzie Gminy w Witoni pokój 11, u sołtysów oraz w linku poniżej. Wypełniony wniosek należy zweryfikować w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej a następnie złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy lub przesłać na skrzynkę e-puap Gminy Witonia. Wniosek przesłany e-puapem należy podpisać elektronicznie.

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...