– INFORMACJA o sprzedaży węgla

Coal and the hands of a miner, Concept, the rising price of coal, Hard mining and industrial work

Informuję, że Gmina Witonia posiada w sprzedaży następujący sortyment węgla:

– orzech – 5,100 t, (Kopalnia Staszic)
  węgiel składowany na składzie węgla w Górze św. Małgorzaty

– groszek – 116,500 t, (Kopalnia Marcel)
  węgiel składowany na składzie węgla Giełda Rolna ZOLA w Witoni

Cena za 1 tonę każdego sortymentu: 1.590 złotych.

Węgiel należy odebrać własnym transportem po uprzednim uregulowaniu należności w kasie Urzędu Gminy w Witoni.
Istnieje możliwość dowozu przez pracownika składu węgla (za dodatkową odpłatnością).

Nie obowiązuje limit ilościowy przypadający na jedno gospodarstwo domowe.

Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu:
24 356 47 10 lub 24 356 47 11.

Wójt Gminy Witonia

Mirosław Włodarczyk

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...