– „Heart of Ice” Iwona Jaworska

Gabriel Hartmann od wielu lat nie opuszcza swojej rezydencji na szczycie góry w jednej z alpejskich wiosek. Jego tajemniczość i pamięć o dramatycznych wydarzeniach sprzed lat podsycają plotki okolicznych mieszkańców o tym, że jest potworem o lodowym sercu.

Fizjoterapeutka Heidi Seiler ma na twarzy szpecącą skazę – źródło wielu upokorzeń, które towarzyszą jej od dziecka. Każdy kolejny związek rodzi tylko rozczarowanie i łzy, a ostatni sprawia, że raz na zawsze zamyka się na miłość. Chcąc zmienić coś wreszcie w swoim życiu, przyjmuje propozycję tajemniczego nieznajomego, która szczęśliwym trafem pojawia się w najgorszym momencie jej życia. Tylko czy to na pewno przypadek, a intencje mężczyzny są tak czyste, jak mogłoby się wydawać?

W malowniczej i ośnieżonej scenerii rozegra się współczesna i dosyć pokręcona wersja „Pięknej i Bestii”, gdzie Bestia nie ma tak strasznych kłów, a piękno zyska całkiem nową definicję.

Źródło: https://www.empik.com/heart-of-ice-jaworska-iwona,p1434419626,ebooki-i-mp3