– „Gotowi na zmiany” – nowy projekt!

Dla kogo projekt?
60 osób zamieszkujących na obszarze województwa łódzkiego, w wieku 30 lat i więcej, pozostających bez pracy, znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy, tj.:
– kobiety
– osoby w wieku 50 lat i więcej
– osoby z niepełnosprawnościami
– osoby o niskich kwalifikacjach.

Co oferuje projekt:
– identyfikacja potrzeb
– pośrednictwo pracy
– szkolenia zawodowe
– staże zawodowe.

Miejsce realizacji: województwo łódzkie

Termin rekrutacji:
edycja I: lipiec 2022 r.
edycja II: wrzesień 2022 r.
edycja III: październik 2022 r.

Po więcej informacji należy dzwonić pod numer telefonu (512-340-411) oraz kontaktować się mailowo -biuro@plusk24.pl

Powyższy tekst pochodzi ze strony : Dla osób powyżej 29 roku życia | WORTAL (praca.gov.pl)