– GOKSiR zaprasza do obejrzenia występów dzieci i młodzieży przygotowanych z okazji Dnia Mamy

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. Z tej okazji zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Witoni przygotowały układy taneczne i piosenkę specjalnie z dedykacją dla mam. Zapraszamy do obejrzenia występów.

Dziecięcy Zespół Wokalno-taneczny „Witonianki” w składzie: Kinga Prawda, Oliwia Cybulska, Julia Domańska, Klaudia Florczyk, Natalia Szulczewska, Alicja Szulczewska, Milena Mordzak w układzie tanecznym do piosenki Ewy Farny „Bumerang” https://youtu.be/E8UCxCTWXaA

„Witonianki” w składzie: Helena Godlewska, Amelia Godlewska, Kinga Prawda, Oliwia Cybulska, Julia Domańska, Klaudia Florczyk, Natalia Szulczewska, Alicja Szulczewska, Natalia Stawińska, Julia Stawińska, Lena Mordzak, Milena Mordzak w piosence Kocham Cię, Ti Amo, Je T’aime – https://youtu.be/ESX6XK7nH1k

Zespół taneczny „Mirabelki” w składzie: Maja Kińska, Aleksandra Wysocka, Wiktoria Karasińska, Natalia Stańczyk w układzie tanecznym do utworu Jonas Blue feat Joe Jonas „I See Love” https://youtu.be/7aF5SoAs3eI  

Kliknięcie w link spowoduje otworzenie filmu.

Autor: GOKSiR w Witoni

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] XX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Więcej...         [INFORMACJA] Przypominamy iż termin I raty za odpady komunalne mija 15 kwietnia 2023r.         [KONKURS] „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [INFORMACJA] 2 maja Urząd Gminy w Witoni jest nieczynny         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] XX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Więcej...         [INFORMACJA] Przypominamy iż termin I raty za odpady komunalne mija 15 kwietnia 2023r.         [KONKURS] „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [INFORMACJA] 2 maja Urząd Gminy w Witoni jest nieczynny         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] XX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Więcej...         [INFORMACJA] Przypominamy iż termin I raty za odpady komunalne mija 15 kwietnia 2023r.         [KONKURS] „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [INFORMACJA] 2 maja Urząd Gminy w Witoni jest nieczynny         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] XX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Więcej...         [INFORMACJA] Przypominamy iż termin I raty za odpady komunalne mija 15 kwietnia 2023r.         [KONKURS] „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [INFORMACJA] 2 maja Urząd Gminy w Witoni jest nieczynny