– GOKSiR na Dzień Mamy …

Dzień Matki  to szczególny i najpiękniejszy dzień w roku, któremu towarzyszy magiczna atmosfera. W tym dniu wszystkie Mamy obchodzą swoje święto, a dzieci mogą okazać im swoją miłość i szacunek. Z tej okazji Zespół dziecięcy „Witonianki” i Zespół „Mirabelki” działające przy GOKSIR przygotowały układy taneczne specjalnie z dedykacją dla mam… zapraszamy do obejrzenia występów.

Dziecięcy Zespół „Witonianki” w składzie: Helena Godlewska, Amelia Godlewska, Kinga Prawda, Oliwia Cybulska, Julia Domańska, Klaudia Florczyk, Olga Florczyk w układzie tanecznym do piosenki Sofia – Alvaro Soler 

Zespół „Mirabelki” w składzie: Maja Kińska, Aleksandra Wysocka, Wiktoria Karasińska, Natalia Stańczyk w układzie tanecznym „Chocolate choco choco”

Kliknięcie w link spowoduje otworzenie filmu https://youtu.be/qIgd81pBZv8

Back to top
Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne         Ptasia grypa w miejscowości Prądzew Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Informujemy iż 17 stycznia 2023 roku minął termin płatności 4 raty za odpady komunalne