– Dzień Dziecka z Klubem Samopomocy „Stara Szkoła” w Witoni

Dnia 7 czerwca 2019 r. podopieczni Klubu Samopomocy „Stara Szkoła” zorganizowali zajęcia z okazji Dnia Dziecka na teranie placówki klubu dla blisko sześćdziesięciorga dzieci z gminnych oddziałów przedszkolnych. Podopieczni brali aktywny udział w różnych zawodach i dyscyplinach wraz z dziećmi oraz nadzorowali przebieg niektórych zabaw. Wśród atrakcji można znaleźć między innymi:

  • kalambury
  • rzut do celu
  • tor z przeszkodami
  • zabawy na karuzeli
  • bieg z jajkiem na łyżce
  • gra w ping ponga
  • festiwal kolorów (barwiące proszki holi)
  • malowanie twarzy dzieci na zwierzęce i bajkowe wzory

Podopieczni Klubu doskonale odnaleźli się w kontakcie z dziećmi i wspólnej z nimi zabawach. Każdy z przedszkolaków dostał ręcznie wykonany przez podopiecznych upominek.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...