– BEZPŁATNE BADANIE MAMMOGRAFICZNE

BEZPŁATNE BADANIE MAMMOGRAFICZNE.

Serdecznie zapraszamy Panie w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne, które odbędzie się w dniu 8 września 2022r. w godzinach od 8.30 do 19.30. Wszystkie zainteresowane Panie zachęcamy do rejestracji pod numerem telefonu 58 7673444, 58 7673455. Mammobus będzie podstawiony przy Urzędzie Gminy w Witoni ul. St. Starzyńskiego 6A.

Back to top
Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj. Województwo Łódzkie Ogrodem Polski : Warsztaty dla mieszkańców z zakresu ogrodnictwa w OSP Witonia. Więcej informacji i rejestracja tutaj.