– APEL SPOŁECZNOŚCI ROLNICZEJ Z TERENU GMINY WITONIA WS. PROTESTU ROLNIKÓW

Od dnia 6 marca 2024 (środa) od godziny 10:00 na autostradzie A2, wjazd w miejscowości Emilia, będzie odbywał się trzydniowy protest rolników, którzy nie zgadzają się z panującą obecnie sytuacją w sektorze rolnym. Protest potrwa do soboty do godziny 10:00.

Przyjmowanie zapisów rolników chętnych do wzięcia udziału w proteście będzie się odbywało, w Urzędzie Gminy Witonia w pokoju nr 7 lub poprzez zgłoszenie telefoniczne pod numerami:

24 356 47 10/ 24 356 47 07.

ROLNICY Z TERENU GMINY WITONIA